Založ si blog

Voliť Smer je zradou odkazu Jána Kuciaka

Podľa súčasných prieskumov má strana Smer preferencie na úrovni od 15-19 %. Aj keď vo voľbách bývajú výsledky iné, už len fakt, že cca každý siedmy volič preferuje Smer je alarmujúce.

Príde mi, že ľudia zabudli na 21. február 2018. Po dvojnásobnej vražde bratislavská odnož ĽSNS, aktuálne rozlezená do hnutia Republika (Uhrík), Život – SNS (Taraba) a inde zverejnila status, citujem:  „V podstate bol popravený medzinárodný zločinec, ktorý sa nabúral do osobných údajov, mailov a osobných bankových účtov, ktoré sú chránené zákonom. Pochopte, že Kuciak bol len biely kôň sorossoidných rozvratných fondov.“ Až tak sa zľakli reakcie, že status vymazali. Lenže nechtiac prezradili svoju mentálnu výbavu.

Neverím, že je medzi voličmi Smeru až toľko podobných cynikov a obmedzencov. Skôr zabudli, alebo nechcú si spomenúť, aké politické prostredie vyprodukovali špičky Smeru v našej krajine. Korupcia, zločinecké bandy s bielymi goliermi, neschopná polícia, podplatení sudcovia a prokurátori, neschopné úrady čokoľvek riešiť – to všetko vytvorilo podmienky pre surovú vraždu novinára a jeho priateľky. Bez milosti, kruto, bez zaváhania.

Vinou polície a prokuratúry dnes nie sú súdy schopné dotiahnuť vec do konca. Prokurátor Šanta, namiesto toho, aby sa venoval prípadu, producíroval sa v médiách, televíznych besedách a ako sa ukázalo jeho cieľom bola kandidatúra na vyššie miesto… Jedinečné dôkazy, ktoré mohli byť zdokumentované v počiatočnom štádiu vyšetrovania nenávratne zmizli. Predčasné zatknutie Kočnera a spol. dnes „prináša“ ovocie. Súdy nevedia vyniesť iný rozsudok, kde hlavnou aktérkou je iba nezamestnaná žena, ktorá vládla podsvetím… Hlavní vinníci stále zostávajú skrytí.

Okrem kriminálnych zločinov majú Fico a spol. na rováši aj ekonomickú a sociálnu devastáciu. Ak priaznivcom Smeru chýbajú niekoľkocentové zvýšenia príspevkov pre najstarších dôchodcov, alebo nulové príspevky pre postihnuté deti, ktoré musia na internete žobroniť o peniaze na prežitie, je to hrôza. Alebo je tu istá nostalgia za tzv. sociálnymi istotami za „sociku“? Je to práve Smer, ktorý medzi najstaršou a menej vzdelanejšou generáciou šíri blud o tom, že za starého režimu bolo lepšie a udržiava ľudí v strachu.

Čo sa týka zahraničnej politiky (ktorú majú jeho priaznivci väčšinou v paži), jednoznačne by Smer Slovensko viedol do izolácie od civilizovaných štátov. Mnohí nevedia, že Strana európskych socialistov začala konanie na vylúčenie Smeru z ich radov. Pre zradu európskych sociálnych princípov, európskych hodnôt a otvorenú spoluprácu s extrémistami (ja dodávam s fašistami). Na mnohých zhromaždeniach vykrikujú šéfovia Smeru heslá proti našim spojencom, šíria nenávisť a strach. To všetko za prítomnosti exčlenov ĽSNS.

Všimli ste si, že Fico a jeho súputníci používajú dvojakú tvár a dvojakú reč? Vraj vydávajú iba politické vyhlásenia a je jedno, či sú pravdivé! V politike je dovolené všetko, hlavne získať moc, to je ich krédo. Že ich mnohých prichytili pri klamstve nezaváži, veď volič má pamäť len dva týždne dozadu…

Ján Kuciak odhaľoval zločiny smeráckych nominantov a pomaly sa približoval k samotným špičkám politickej strany Smer. Preto ho umlčali, preto musela zomrieť aj nevinná mladá dievčina!

Voliť Smer v septembrových voľbách je zrada ľudí, ktorí v roku 2018 zaplnili ulice, je to zrada odkazu Jána Kuciaka.

Môžem povedať iba jedno: spamätajte sa!

Voľby 2023. Oľano – chobotnica v štátnej správe

24.09.2023

Poznámka na úvod: ospravedlňujem sa za rozsiahlosť príspevku, ale na toľko prešľapov a chýb sa nedá reagovať stručne. Obyčajní ľudia, nezávislé osobnosti či priatelia. Je úplne jedno, aký názov si registrujú v registri strán. Vždy platí jedno: je to Matovič, Matovič, Matovič. Bez neho prestanú existovať, bez neho sa rozbehnú po krajine ako stádo bez [...]

Voľby 2023. Progresívne Slovensko – nádej pre všetkých

22.09.2023

Progresívne Slovensko zvolilo osvedčenú cestu európskych liberálov. Okrem individuálnej zodpovednosti každého človeka považujú za rovnako dôležité skupinovú aktivitu občanov až do úrovne riadenia štátu, majú presnú predstavu o fungovaní sociálneho systému (niekedy ju nie sú schopní dobre komunikovať), dôraz kladú na vzdelávací systém. Väčšinou sú [...]

Voľby 2023. Liberáli – Sloboda a Solidarita, dobrá voľba pre aktívnych a mladých ľudí

21.09.2023

Liberalizmus (odvodený od slova „sloboda“ – poznámka pre fanúšikov Smeru, Republiky či SNS) je na Slovensku v plienkach. Aj keď Sloboda a solidarita sú na vrcholnej politickej scéne už dlhšie, programovo obsiahli iba menšiu skupinu liberálnych voličov. Zvolili si cestu konzervatívneho liberalizmu, stali sa členmi konzervatívneho smeru v Európskom parlamente, [...]

Taliansko, havária, autobus

Tragádia pri Benátkach. Strhol autobus do hĺbky kolaps šéféra?

04.10.2023 18:18

„Kyvadlová doprava do Benátok,“ napísal vodič svoj posledný príspevok na Facebooku. Bol utorok, pol siedmej večer. O hodinu a štvrť neskôr sa autobus plný turistov zrútil z nadjazdu v Mestre, pevninskej dvojičke slávneho mesta na lagúne.

Leyenová

Brusel: Odvediete viac, dostanete menej. Rozšírenie EÚ o nové krajiny vyjde na 256 miliárd eur

04.10.2023 17:56

Rozšírenie Európskej únie o deväť nových krajín vrátane Ukrajiny by aktuálnych členov stálo 256 miliárd eur, informuje denník The Guardian.

hranicny prechod Berg

Reportáž: Migračná vlna otriasa Schengenom. Susedné štáty spustili kontroly, ako vyzerá situácia na českých či poľských priechodoch?

04.10.2023 17:16

Pre migračnú krízu sú slovenské hranice prísnejšie strážené, a to nielen zvnútra, ale aj zvonku.

Kevin McCarthy

Trumpovský radikalizmus sa šíri, republikáni sa požierajú navzájom. Odvolali si vlastného šéfa snemovne

04.10.2023 16:26

Americká Snemovňa reprezentantov si odvolala šéfa. Kevin McCarthy prišiel o post, keď ho zomlel puč vo vlastnej Republikánskej strane.

dubrava26

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 19
Celková čítanosť: 45510x
Priemerná čítanosť článkov: 2395x

Autor blogu

Kategórie