Založ si blog

Putin je nielen zločinec, ale aj zbabelec

Surové, no pravdivé. Nariadil a riadi vraždenie vlastného a ukrajinského ľudu, k tomu používa stalinské a hitlerovské metódy hromadného vyvražďovania. Zjavne preto, lebo sám je fašista. Je to vojnový zločinec. Ak sú námietky, opýtajte sa na Medzinárodnej prokuratúre a  Medzinárodnom trestnom súde, adresa na webe. Vraždí a kradne deti, znásilňuje ženy a mladých mužov, vyhráža sa jadrovými zbraňami.

Je to veľký zbabelec. Skrýva svoj strach za násilím a brutalitou, no v prípade aj toho najmenšieho ohrozenia uteká čo najďalej do svojej luxusnej nory. Stačilo, aby sa zopár vojakov zobralo smerom na Moskvu a kde bol Putin? Utekal kade ľahšie, ďaleko, ďaleko… Vojakom na fronte, ktorú sám vytvoril, sa vyhýba, ako čert kríža. Bojí sa ich hnevu.

Je namieste otázka: koľko ešte mŕtvych Rusov vo vojne treba, aby sa zamysleli nad tým, čo sa vlastne deje? Pol milióna, milión? Potom by museli odstrániť nielen jeho, ale s ním aj celú  mafiu. Kedy im dôjde, že ak nezlikvidujú Putina, tak Putin zlikviduje ich?

Čoho sa najviac bojí, je ruský ľud. Je si vedomý, že ak vojnu na Ukrajine prehrá (a on ju prehrá), tak je koniec jeho existencie. Každý diktátor, ktorý prehral vlastnú vojnu, padol. Preto neváha a ženie do hrobu viac a viac ruských vojakov. Mladí i starí muži a ženy žijú v zákopoch ako potkany, skrývajú sa vo vlastnoručne vykopaných hroboch, živoria v podmienkach, ktoré si mnohí nevedia ani predstaviť. Hynú zranení a zasypaní v bolestiach, okamžitá smrť je pre nich lepší osud. V tom je jeho zbabelosť. Ale aj zbabelosť jeho mocenskej mafie: Medvedeva, Lavrova, Volodina, Šojgua, Gerasimova a celej tzv. Dumy, ktorá podporuje zločinné praktiky vládnej mafie. Aj ďalších propagandistických poskokov, ktorí maľujú červené šípky cez celú Európu až k Atlantiku. Obetujú iných, aby oddialili vlastný osud. Sami si ho pripravili, náš problém je v tom, že ho pripravujú aj pre nás.

Z ruskej armády vytvorili zločineckú organizáciu. Keď vojakom toto všetko dôjde… nechcel by som byť v jeho koži. Stačila malá ukážka z podmoskovských kasární, kde vojaci motostreleckého pluku vyvliekli velenie na dvor a nechali ich nahých stáť pri múre. Výsledok vzbury sa propagande podarilo utajiť. Stále častejšie sú krvavé potýčky medzi vojakmi rôznych národností. Putina musí oblievať studený pot pri pomyslení čo sa stane, keď sa vojaci spoja a obrátia zbrane proti nemu. Prigožin to povedal otvorene.

Drvivá väčšina Rusov sa bojí verejne vysloviť svoj názor. A kto ho vysloví, ide do „ťurmy“. Zatiaľ Putina verejne kritizujú najmä tí, ktorí by neváhali použiť ešte krutejšie metódy a ktorí vytyčujú smery útokov až do Lisabonu. Ich filozófiou je použitie jadrových zbraní, no ako keby nechceli vedieť, že ich má aj druhá strana. Snažia sa oblbovať vlastný ľud rovnako, ako Hitler a Stalin. Ozaj veľmi dobrí žiaci.

Sú aj nebojácni občania, ktorí sa snažia vzoprieť režimu, tých však zatvárajú, sankcionujú a šikanujú. A samozrejme, ostatní sa len prizerajú (sami to poznáme). To je vlastné otrokom, nie hrdému národu! Dá sa preto konštatovať, že Rusi sú momentálne otrocký národ. Dokedy? Je to na nich.

A čo my? Dosť veľká časť slovenských občanov je v sivej zóne. Necháva sa ohlupovať tými, ktorí sledujú vlastné mocenské ciele (Fico), ale aj tými, ktorí sa zasekli v 19. storočí (Danko). Alebo počúvajú fašistov a pustli ich do parlamentu (Kotleba, Uhrík). Dokedy? Ozaj chceme opakovať vlastnú minulosť? Je to len na nás. Ubezpečujem vás, že umelo vytváraný strach sa nedá udržiavať večne. Nakoniec sa obráti proti jeho tvorcom.

Voľby 2023. Oľano – chobotnica v štátnej správe

24.09.2023

Poznámka na úvod: ospravedlňujem sa za rozsiahlosť príspevku, ale na toľko prešľapov a chýb sa nedá reagovať stručne. Obyčajní ľudia, nezávislé osobnosti či priatelia. Je úplne jedno, aký názov si registrujú v registri strán. Vždy platí jedno: je to Matovič, Matovič, Matovič. Bez neho prestanú existovať, bez neho sa rozbehnú po krajine ako stádo bez [...]

Voľby 2023. Progresívne Slovensko – nádej pre všetkých

22.09.2023

Progresívne Slovensko zvolilo osvedčenú cestu európskych liberálov. Okrem individuálnej zodpovednosti každého človeka považujú za rovnako dôležité skupinovú aktivitu občanov až do úrovne riadenia štátu, majú presnú predstavu o fungovaní sociálneho systému (niekedy ju nie sú schopní dobre komunikovať), dôraz kladú na vzdelávací systém. Väčšinou sú [...]

Voľby 2023. Liberáli – Sloboda a Solidarita, dobrá voľba pre aktívnych a mladých ľudí

21.09.2023

Liberalizmus (odvodený od slova „sloboda“ – poznámka pre fanúšikov Smeru, Republiky či SNS) je na Slovensku v plienkach. Aj keď Sloboda a solidarita sú na vrcholnej politickej scéne už dlhšie, programovo obsiahli iba menšiu skupinu liberálnych voličov. Zvolili si cestu konzervatívneho liberalizmu, stali sa členmi konzervatívneho smeru v Európskom parlamente, [...]

Poľsko SR hranica kontroly dočasné zavedenie Barwinek

TVN24: Poľské kontroly hraníc so Slovenskom spôsobili zmätok, vozidlo vrazilo do bariéry

04.10.2023 19:19

Zmätok na niektorých hraničných priechodoch spôsobili podľa poľských médií kontroly, ktoré zaviedlo Poľsko na hranici so Slovenskom.

boris zala

Zala: Ak Pellegrini odmietal Republiku, musí odmietnuť aj SNS

04.10.2023 19:10

Pripomenul, že Smer si so sebou nesie batoh z minulosti. “A to je batoh, ktorý je plný rôznych výbušnin a je isté, že v istú chvíľu vybuchne,“ spresnil.

Taliansko, havária, autobus

Tragádia pri Benátkach. Strhol autobus do hĺbky kolaps šéféra?

04.10.2023 18:18

„Kyvadlová doprava do Benátok,“ napísal vodič svoj posledný príspevok na Facebooku. Bol utorok, pol siedmej večer. O hodinu a štvrť neskôr sa autobus plný turistov zrútil z nadjazdu v Mestre, pevninskej dvojičke slávneho mesta na lagúne.

Leyenová

Brusel: Odvediete viac, dostanete menej. Rozšírenie EÚ o nové krajiny vyjde na 256 miliárd eur

04.10.2023 17:56

Rozšírenie Európskej únie o deväť nových krajín vrátane Ukrajiny by aktuálnych členov stálo 256 miliárd eur, informuje denník The Guardian.

dubrava26

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 19
Celková čítanosť: 45514x
Priemerná čítanosť článkov: 2395x

Autor blogu

Kategórie